Bied nu mee op once-in-a-lifetime ervaringen in de FHM500-veiling voor 'Free a Girl'

mei 19 2023, 12:00 Entertainment
fhm500 banner charity veiling
Dat gevoel dat we als kind de weken voor sinterklaasavond hadden begint door de aderen te stromen. Het zit er écht aan te komen, de lancering van de gloedjenieuwe FHM500. Zet 1 juni met watervaste stift in je agenda, de dag dat het 500 bloedmooie Nederlandse vrouwen regent. On a more serious note, buiten ons goedgeregelde landje zijn er ontelbaar veel vrouwen die in zachtegezegd minder fortuinlijke situaties verkeren. Daar willen we ons graag samen met Free a Girl voor inzetten en daarvoor vragen we jullie hulp. Don't worry, we hebben ons best gedaan om leuke tegenprestaties voor jullie te regelen, en dat lijkt aardig gelukt.
We hebben een veiling opgezet met prijzen waar zelf eigenlijk een beetje jaloers van worden. Van clubavonden tot fotoshoots en van races tot een carrière als radiohost, we hebben echt ons best gedaan. Je kunt vanaf nu bieden voor de activiteiten waar je al jaren van hebt gedroomd, dit is je kans. Alle opbrengsten gaan naar Free a Girl , die zich flink inzetten om de seksuele uitbuiting van kinderen wereldwijd tegen te gaan.

Veiling voor Free a Girl

Het klinkt middeleeuws, maar nog steeds komen schrikbarend veel kinderen in circuits terecht waar ze niks te zoeken hebben. Heel concreet streeft Free a Girl ernaar om deze kinderen te bevrijden. Als dat lukt is dat natuurlijk al prachtig, maar gelukkig worden de kids daarna niet aan hun lot overgelaten. Ze krijgen medische zorg en hulp om hun trauma's te kunnen verwerken. Daarnaast strijdt Free a Girl ervoor dat de gevoelsmatige onschendbaarheid van de daders geschiedenis wordt.
Draag je hier graag aan bij en zit er een bucketlist-dingetje voor je bij? Hol dan snel naar de veiling en breng je bod uit, niet geboden is altijd mis.
(Alle titels zijn klikbaar en sturen je door naar de veiling)

Artikel + Instagram Story post over jou of je bedrijf op FHM.nl

Het hoofdkwartier van FHM kun je wel omschrijven als een tekstfabriek van formaat. We behandelen alle onderwerpen die mannen interesseren. Maandelijks komen er meer dan een miljoen mensen naar FHM.nl en onze social media kanalen, dus als je de mannen van Nederland wil bereiken, dan moet je bij ons zijn. Zet je bedrijf even in het zonnetje of zorg dat alle aandacht gewoon eventjes op jou gericht is! Bied nu mee en wie weet sta jij op het mooiste mannenplatform van Nederland te shinen! Doe een bod .
artikel instagram feed post over jou of je bedrijf op fhmnl

Een coachingsessie met no-nonsense coach Wouter Kleinsman

Ben je tevreden met je leven? Zo ja, dan kun je deze kavel negeren. Maar wil je alles uit het leven halen? Living your life the fullest? Dan moet je nu bieden. Op ons verzoek stelt FHM-columnist én de meest exclusieve coach van Nederland Wouter Kleinsman zijn expertise eenmalig ‘gratis’ ter beschikking. Tijdens een sessie van ruim twee uur ter waarde van € 5.000 vertelt Wouter jou wat hij de honderden ondernemers, managers, CEO’s en journalisten vertelt die hij op een unieke no-nonsense manier coacht. Kleine waarschuwing: it’s not going to be nice… Je komt er wel doorheen: fuck it, you can have it all! En laat dat nu toevallig de titel zijn van Wouters nieuwste boek dat hij tijdens de uitreiking van de FHM Awards lanceert. Doe een bod .
een coachingsessie met no nonsense coach wouter kleinsman resultaat scaled
Foto: Wouter Kleinsman

Een foto naar keuze uit het FHM500-archief als ingelijste poster

FHM bestaat al sinds het jaar 2000 en in die tijd hebben we echt alles voorbij zien komen. We hebben opkomende talenten zien uitgroeien tot all-time favorites en awards mogen uitdelen aan de meest prachtige vrouwen. Aan die awards kleeft nog iets leukers dan (een toch wel erg fraaie) trofee, namelijk een prachtige shoot voor in de FHM500. Stuk voor stuk shoots waar we eigenlijk toch wel erg trots op zijn. Het FHM-hoofdkwartier is bezaaid met levensgrote prints van deze plaatjes. Heb je zelf een FHM500-foto in gedachte die je ook dolgraag op groot formaat in huis wilt hebben? Posters.nl maakt het mogelijk! Bied mee en wie weet heb jij straks een ingelijst toppertje in je woonkamer of mancave hangen. Doe een bod .
foto naar keuze uit het fhm500 archief als ingelijste poster resultaat scaled

Twee VIP-kaarten voor het FHM500-evenement

Ben je nu al jaren fan van onze FHM500? En wil je niets liever dan een keer ons geweldige feestje meemaken waar we de mooiste vrouw van Nederland bekend maken? Dan is dit je kans! We veilen twee VIP-kaarten voor het allerleukste feestje van dit jaar. Op 1 juni verzamelen we ons met alle genodigden in de Supperclub in Amsterdam. Uiteraard zijn de allermooiste vrouwen van ons land ook aanwezig. Zo ver het oog reikt. Dit is dé kans om erbij te zijn. Zien we je daar? Dan beloven wij dat het hartstikke gezellig wordt! Doe een bod .
twee vip kaarten voor het fhm500 evenement resultaat
Foto: Kirsten van Santen

VIP-weekend ADAC GT in Zandvoort

Raceliefhebbers opgelet: hier is jouw kans om naar de ADAC GT in Zandvoort te gaan. Hét race-evenement waar de dikste automerken racen over ons iconische duinencircuit. Lamborghini, Porsche, Mercedes, Audi. Ze zijn er allemaal bij. Hun dikste modellen hebben ze nog iets verder verbouwd tot absolute racemachines. Van 23 tot en met 25 juni komen die beesten over Zandvoort scheuren. Wij bieden VIP-toegang met de beste plekken en een unieke paddock tour waarin je van alle gemakken bent voorzien. Bied nu mee en laat je racehartje sneller kloppen tijdens dit moddervette raceweekend op Circuit Zandvoort! Doe een bod .
vip weekend adac gt in zandvoort

Middagje sidekick bij Barend van Deelen op 3FM

Heb je nu echt een kop voor de radio? Of wil je later dolgraag radio-dj worden? Of ben je stiekem altijd al een beetje verliefd op 3FM-dj Barend van Deelen of sidekick Nellie Benner? In al die gevallen hebben we een uniek kans voor jou: je kunt een middagje de sidekick van Barend zijn op 3FM. Een middag meedraaien in de studio, nummers aan elkaar praten en de leukste grappen maken – want een sidekick is grappig, jongens. Wie wil dat nu niet? We beloven dat we zelf niet mee zullen bieden, hoe graag we ook willen. Maar zie jij dit nu helemaal zitten? Bied mee en wie weet horen we je binnenkort op 3FM! Doe een bod .
middagje sidekick bij barend van deelen op 3fm

Streetgasm meerijden in een rit

Een aantal mensen worden blij van auto’s. Heel veel mensen worden blij van hele dikke, snelle sportauto’s. En jij kan nu samen met het exclusieve clubje van Streetgasm meerijden. StreetGasm is dé plek waar mensen met snelle auto’s op hun plaats waren en hun passie konden delen. Door de jaren heen heeft StreetGasm zich ontwikkeld tot één van de grootste toonaangevende supercar communities van Europa. Wil jij meerijden met een unieke rit door Nederland in zo’n snelle auto? Het enige wat je hoeft te doen om kans te maken op deze geweldige mogelijkheid, is mee te bieden op deze veiling. Doe een bod .
streetgasm meerijden in een rit resultaat

Een brainstormsessie met creatief ondernemer Ron Simpson

We lopen allemaal wel eens vast in het leven, en dat kan soms knap vervelend zijn. Maar er is altijd wel iemand die dan toch met dé creatieve oplossing komt. Ron Simpson is die man. Sterker nog: hij is een award-winning serieondernemer met een feilloos oog voor marketing, branding en strategie. En daar kan jij nu een brainstormsessie mee winnen op de veiling. Je kan hem kennen van The Avocado Show, een restaurant-concept, Insta-hit en lifestyle brand rond de avocado. Ze begonnen in Amsterdam, maar intussen is The Avocado Show gevestigd in Parijs, Stuttgart, Madrid en Londen. Daarnaast is hij met Skybox een nieuw mega-interessant bedrijf gestart. Als er dus iemand is die weet hoe je succes moet boeken, is het Ron wel. Doe een bod .
brainstormsessie met ron simpson

Een fotoshoot met Russell Pearson

De FHM500 staat vol met prachtige shoots. Allemaal shoots waar we toch wel erg trots op zijn. Veel van deze schitterende foto’s zijn gemaakt door Russell Pearson. Neem bijvoorbeeld de shoot van de winnares van de FHM buurmeisjes-verkiezing. Geweldig toch? Nou, dan hebben we goed nieuws. Jij kan zo’n fotoshoot winnen op onze veiling. Russell is een man die heel wat verstand heeft van de kunst der vrouwenfotografie. En nu is de kans om jouw vriendin, vrouw of iemand anders voor eeuwig vast te laten leggen op de meest sexy manier ooit. Doe een bod .
fotoshoot met russell pearson scaled

Weekendje Ducati rijden

Brommen, brullen, gassen en scheuren. Klinkt dat als jouw ideale weekend? Dan hebben we het perfecte veiling item voor jou: een weekendje Ducati rijden! Voel de adrenaline door je lijf stromen terwijl je op een van de meest iconische motoren ooit stapt. Met de wind in je haren en de zon op je gezicht, kan je de mooiste routes van Nederland verkennen. Maak van dit weekend een onvergetelijke ervaring met een schitterende Ducati Diavel V4. Bied nu mee en wie weet mag jij binnenkort plaatsnemen op de troon van de koning van de weg. Doe een bod .
win een weekendje ducati rijden

Win een jaar lang TABAC Fragrances

Wil jij een heel jaar lang ruiken naar succes? Met dit veiling item kun je een jaar lang genieten van de heerlijke TABAC Fragrances. Elke dag gladgeschoren en baden in de frisse geur van succes kan je niks anders brengen dan zelfvertrouwen en motivatie. Met TABAC Fragrances voel jij je elke dag als een heuse James Bond. Of je nu naar een belangrijke vergadering gaat of een lekkere kop koffie gaat drinken in je favoriete koffietentje, jij ruikt altijd als een winnaar. Het beste van alles? Je hoeft je geen zorgen te maken dat je na een paar weken al door je voorraad heen bent, want je krijgt genoeg producten voor een heel jaar. Bied nu mee en wie weet ben jij binnenkort de best ruikende persoon in jouw omgeving! Doe een bod .
win een jaar lang gratis tabac producten

Supper Club Hotel overnachting

Wij hebben het perfecte plan voor een weekendje weg: overnacht in hartje Amsterdam in het unieke Supper Club Hotel. Elke kamer is uniek en heeft een geheel eigen stijl: de mysterieuze Darkroom Suite, de chique Champagne Suite of bouw een feestje in de La Discothèque Suite onder de glinsterende discoballen. Voor kunstliefhebbers is er de Art Suite waarbij je omringd wordt door de prachtige muurschilderingen van Roos Dessing. Bij Supper Hotel beleef je een onvergetelijke nacht en kan je deze zelfs voortzetten in de legendarische Supper Club. Het enige wat jij hoeft te doen, is je mooiste outfit aantrekken en klaar zijn om te feesten. Bied nu mee en wie weet zit jij binnenkort aan de bar van het Supper Club Hotel en dans je tot de zon opkomt! Doe een bod .
supper club hotel clubavond resultaat

Breng een bod uit!

Yep, daar zitten mooie dingen tussen, right? De veiling is nu geopend! Steun Stichting Free a Girl, breng een bod uit op jouw favoriete kavel en wie weet is het straks wel van jou. Je brengt hier je bod uit via veilingsite catawiki.nl . De veiling loopt tot vrijdag 29 mei 12:00 uur. Succes!
Delen met
Ook interessant