Executieveiling: Trakteer jezelf op de mooiste en meest bijzondere whisky’s

Ben jij een echte whisky-liefhebber en altijd op zoek naar mooie flessen voor in jouw collectie? Dan hebben we goed nieuws. Er komt een heuse whisky veiling: The Excessive Lurcher Whisky Collection, aangeboden door Winefields Auctioneers. Moet je dus nog een lekker flesje scoren voor de feestdagen? Dit is je kans.

Whisky

Whisky komt in alle soorten en maten voor. Je hebt oude gerijpte whisky’s, maar ook nieuwe whisky’s. Duur of niet duur. Ga je voor een Scotch whisky of voor een Irish whiskey? Het is een rijk universum met veel keuze. Dit maakt de whisky wereld natuurlijk hartstikke interessant en leuk. Het verzamelen van mooie flessen en verschillende smaken is dan ook een echte hobby. Kijk maar eens naar Tommy Shelby. Elke man heeft volgens ons een goede whisky-collectie nodig. Schrijf daarom de 16e van december op in je agenda, want dan heb je de kans om jouw whisky-collectie een flinke boost te geven.

The Excessive Lurcher Whisky Collection

De 16e gaat het gebeuren. De grootste whisky veiling van Nederland. In totaal zijn er 1875 soorten flessen aanwezig tijdens de veiling. Dit maakt het de meest uitgebreide collectie wereldwhisky’s die Nederland ooit heeft gezien. De collectie bestaat uit standaard flessen, bekende merken tot zeldzame whisky’s, moeilijk vindbare whisky’s en speciale herdenkingsflessen. De hele collectie werd gedurende van jaren geduldig verzameld door één enkel mannetje. Een whiskyliefhebber in hart en nieren. Alhoewel hij de whisky’s zelf nooit heeft geproefd. Daar kun jij dus verschil in maken, want whisky wil je natuurlijk wel drinken. De veiling gaat om 19:00 uur van start (maandag, 16 december).

Veelzijdige Collectie

De gigantische wereldcollectie beschikt grotendeels over zowel Scotch single malts als blended whisky’s. Leuk feitje: wist je dat de naam Scotch alleen gebruikt mag worden als de whisky daadwerkelijk in Schotland is gemaakt. Is dat niet het geval, dan noem je het gewoon whisky en dus niet Scotch whisky. Verder bestaat de collectie ook uit whisky’s uit Engeland, Ierland, Nederland, Letland, de VS, Canada, Japan, Taiwan en India. Genoeg variatie en keuze voor iedereen. Ben je op zoek naar iets speciaals, houdt dan de Bowmore 32 Year Old Single Malt uit 1968 in de gaten. Deze gaat over de toonbank voor 2500 – 3500 euro. Is dit te veel voor jou, dan kun je overwegen om te kijken naar bijvoorbeeld 17 geassorteerde Scotch whisky’s voor 300 – 400 euro. Ga op zoek naar de mooiste deals en spotprijzen. Het is en blijft een veiling natuurlijk.

Foto: Winefield Auctioneers

Verder bestaat de collectie ook nog uit een groot aantal cognacs, armagnacs, calvados, grappa’s en likeuren. Het is tijd om net als Tommy een flinke collectie te starten. Ook leuk als kerstcadeau. Nodig al je maten uit en laat ze jouw nieuwe collectie van dichtbij bewonderen. Het is tijd voor een lekkere whisky avond!

Mocht je niet aanwezig kunnen zijn in de zaal, dan kan je live meekijken in onze app, te downloaden in de App en Playstore.

Reageer op artikel:
Sluiten