Bied mee op unieke kavels tijdens de FHM500 Charity Experience Veiling

Tijd voor wat nieuws, want dit jaar lanceren we in het kader van de FHM500 onze eerste Charity Experience Auction. Tot 27 mei kan er geboden worden op verschillende kavels met een onvergetelijke experience. De opbrengst van de veiling gaat naar tijgerprojecten van het Wereld Natuur Fonds. Dit goede doel is de keuze van FHM500 All Time Favorite Kim Feenstra. Onder andere Joel Beukers, Ron Simpson en Radio538 dj Barend van Deelen zetten zich in voor Project Tijger van het WNF.

Eerder dit jaar begon FHM, in samenwerking met partner TABAC, al met haar steun aan het WNF door de krachten te bundelen met WNF-ambassadeur Kim Feenstra. Samen veilden wij plek 250 in de FHM500. De uiteindelijke opbrengst was 1.250 euro, een prachtig begin van onze steun aan het WNF. Dat bedrag gaan we nu dus met de FHM500 Charity Experience Auction flink verhogen.

FHM500 Charity Experience Auction

De kavels die onder de hamer gaan, komen van alle kanten. Van een brainstormsessie met creatieve ondernemer Ron Simpson tot een VIP Experience tijdens het racegeweld op de ADAC GT op Circuit Zandvoort. Voor de echte liefhebber van de FHM ligt trouwens een heilige graal klaar. De hoogste bieder kan een dag lang in de schoenen staan van FHM hoofdredacteur Chris Riemens. Diezelfde Chris is overigens enorm enthousiast over de nieuwe veiling van FHM: “Dit is het eerste jaar dat we onze experience veiling organiseren en betrekken bij de FHM500. We hebben een aantal trouwe ambassadeurs van FHM benaderd met de vraag of ze zich willen inzetten voor WNF. Ik ben onwijs blij met namen als Barend van Deelen, Ron Simpson, Joel Beukers en Sam Hoogland, fotograaf Russell Pearson en Lotte van Leeuwen.”

Al deze toppers hebben kavels beschikbaar gesteld en zetten zich in om zoveel mogelijk geld op te halen voor de bescherming van de tijger wereldwijd. De uiteindelijke opbrengst van de veiling wordt op 1 juni op de FHM500 Launch Party bekend gemaakt.

Het jaar van de tijger

Het goede doel waar FHM, Kim Feenstra, WNF en al onze ambassadeurs zich dit jaar voor inzetten is er niet zomaar een. Met onder andere de FHM500 Charity Experience Auction willen we zoveel mogelijk geld ophalen voor de bescherming van de tijger wereldwijd. Helaas is dat ontzettend nodig want deze prachtige wezens hebben nog maar vijf procent van hun oorspronkelijke leefgebied over. In 2010 stelden dertien tijgerlanden zich het doel om de populatie van wilde tijgers wereldwijd te verdubbelen. Dit jaar, het Chinese Jaar van de Tijger, staat de teller gelukkig alweer op 3.900 tijgers.

Bied mee

Benieuwd naar alle kavels?

BIED HIER MEE OP DE KAVELS VAN DE FHM500 CHARITY VEILING!

Je hebt tot en met 27 mei om mee te bieden.

Reageer op artikel:
Sluiten