Zo vierden de mooiste vrouwen ter wereld Halloween

Redactie 31 okt 2017 Girls

Afgelopen weekend waarde de geest van Halloween door het uitgaansleven en dat hebben we geweten! Instagram werd overspoeld met de bloederige monsters, ijzingwekkende geesten en moorddadige zombies.

Ook de mooiste vrouwen ter wereld trokken hun mooiste pakje uit de kast om Halloween te vieren. Man man man, die hebben een partijtje hun best gedaan zeg. Zo’n zombie als Josephine Skriver zouden we allemaal wel willen temmen. Hier komen de lekkerste Halloweenkostuums.

Sommer en Shannon Ray als sexy cheetas

throwback to last halloween with my momma @shannon_rayyy ❤ I'm literally a cheetah every year ?? probably this year too ?#tbt

A post shared by Sommer Ray (@sommerray) on

Jen Selter als Wonder Woman 

What is everyone being for Halloween?! ?

A post shared by Jen Selter (@jenselter) on

Lais Ribeiro en Lays Silva als Pennywise

Twining!! Makeup by us ??? ? @jeromeduran

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

Emily Sears als Lola Bunny van Space Jam

Don't ever call me doll ?? #lolabunny #spacejam #halloween

A post shared by Emily Sears (@emilysears) on

Gizele Oliveira als een Egyptische godin

Happy Halloween ? swipe ?? to see my costumes for 2017 ✨ Egyptian goddess x 80s bae x Ringleader ?? #halloween #nyc #? #☠️

A post shared by Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) on

Tess en tweelingzusje Lisa Milne als zombies

@lisaamil

A post shared by Tess Milne (@tessmilne_) on

Lindsay Pelas als stoeipoes

Something I literally had lying around…. #lifeofabarbie #thecostumesbetweenthecostumes

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Sara Sampaio als ziekenhuispatiënt

I’ll give you guys my surgeon contact!! He’s the best!! #halloween17

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

Genie Bouchard as C.J. Parker van Baywatch

Baywatch

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

Emily Ratajkowski als paarsharige prinses. Of een zeemeermin ofzo? Wat maakt het ook uit.

Boo ?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Stella Maxwell als vaag buitenaards schepsel

Hi? @sarahtannomakeup

A post shared by Stella! (@stellamaxwell) on

Bella Thorne als kwaadaardige engel 

Ayeeee aboutta be in Mexico ??

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Josephine Skriver als zombie 

Halloween make up by @morgane_martini ?☠️?

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

Maxim.com

Reageer op artikel:
Zo vierden de mooiste vrouwen ter wereld Halloween
Sluiten