Dit zijn de mooiste speelsters op het WK Vrouwenvoetbal

redactie 19 jun 2019 Girls

Ook aan het genieten van het WK Vrouwenvoetbal? Hoewel het niveau natuurlijk wel wat lager ligt dan bij de mannen is er heel wat moois te beleven. Denk bijvoorbeeld aan de 13-0 van de Amerikaanse vrouwen tegen Thailand. Een mooie bonus is natuurlijk ook hoe strak sommige speelsters eruit zien. Ineens begrijp je waarom sommige vrouwen graag mannenvoetbal kijken. Speciaal voor jullie hebben we daarom de mooiste spelers verzameld die op het WK Vrouwenvoetbal te zien zijn. Geniet ervan boys!

Mária Léon (Spanje)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by María Pilar León Cebrián (@marialeonn16) on

Alex Morgan (USA)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alex Morgan (@alexmorgan13) on

Fridolina Rolfö (Zweden)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fridolina Rolfö (@fridolinarolfo) on

Delphine Cascarino (Frankrijk)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Delphine Cascarino (@delphine_cascarino) on

Tiffany Sornpao (Thailand)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tiffany Darunee SORNPAO! (@t.poww) on

Su Helen Galaz (Chili)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by su helen galaz (@su_helen_galaz) on

Marion Torrent (Frankrijk)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marion Torrent (@mariontorrent4) on

Hayley Raso (Australië)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hayley Raso (@hayleyraso) on

Martina Rosucci (Italië)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Martina Rosucci (@martinarosucci) on

Andressinha (Brazilië)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andressinha ✨ (@andressinha95) on

Jordyn Huitema (Canada)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jordyn Huitema (@jordynhuitema) on

Jackie Groenen (ORANJE)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jackie Groenen (@jackie_groenen_14) on

Lieke Martens (Oranje)

 

View this post on Instagram

 

Back at it @oranjeleeuwinnen ?

A post shared by Lieke Martens (@liekemartens) on

Reageer op artikel:
Dit zijn de mooiste speelsters op het WK Vrouwenvoetbal
Sluiten