De 19 mooiste vrouwen volgens vrouwen

redactie 11 apr 2019 Girls

Wij, bij FHM maken regelmatig overzichtjes van vrouwen. Speciaal voor het publiek, omdat we er zo van kunnn genieten. Maar we zijn natuurlijk niet altijd even objectief. Dit keer hebben we dus even gekeken naar wie vrouwen nou de mooiste exemplaren vinden. Wel zo eerlijk, vind je niet?

Je moet dit artikeltje wel met een korreltje zout nemen. Het ‘onderzoekje’ is namelijk gedaan door The Chive. Niet doormiddel van grootschalige enquetes en enorme publieksonderzoeken maar gewoon door een rondvraagje op de redactie. Ach, geeft ons wel weer de gelegenheid een fijn lijstje met je te delen. Ze blijken er nog aardig verstand van te hebben ook.

Margot Robbie

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht dat is gedeeld door @margotrobbie op

Gal Gadot

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Gal Gadot (@gal_gadot) op

Emily Ratajkowski

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Emily Ratajkowski (@emrata) op

Natalie Dormer

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Natalie Dormer (@nataliedormerig) op


Mila Kunis

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Mila Kunis (@milakunisactress) op

Scarlett Johansson

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Scarlett Johansson πŸ‡ΊπŸ‡Έ (@scarlett.johansson.fc) op

Adriana Lima

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Adriana Lima (@adrianalima) op

 

Miranda Kerr

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Miranda (@mirandakerr) op

Zoe Saldana

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Zoe Saldana (@zoesaldana) op

Brie Larson

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Brie (@brielarson) op

Blake Lively

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Thank you @kristoferbuckle πŸ’„@rodortega4hair πŸ’‡πŸΌβ€β™€οΈ @enamelle πŸ’…πŸΌ for gettin’ me glammed up. I love you each. 11 years strong!β€οΈπŸ’—β€οΈ

Een bericht gedeeld door Blake Lively (@blakelively) op

Selena Gomez

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Striking a pose in the new @puma Defy Mid. #DoYou

Een bericht gedeeld door Selena Gomez (@selenagomez) op

Olivia Wilde

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

I showered for this. #lifeitself #tap

Een bericht gedeeld door Olivia Wilde (@oliviawilde) op

Candice Swanepoel

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

@tropicofc Desert Glow 🌡✨

Een bericht gedeeld door Candice Swanepoel (@angelcandices) op

Emilia Clarke

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Guess whose back….. back again. (Well almost) @helenstills you got that magic πŸ“Έ on πŸ”₯❀️😍 @gameofthrones you ready people?! @hbo #motherofimissthathairalready #season8 #gameofthrones #DADADAAHHHHHHHH #theend

Een bericht dat is gedeeld door @ emilia_clarke op

Olivia Munn

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

@lofficielindonesia // @brettericksonphoto @archangelachelsea @thejoshliu @nailsbyemikudo @highheelprncess

Een bericht gedeeld door Olivia Munn (@oliviamunn) op

Priyanka Chopra

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

When in doubt.. make it red.. @voguemagazine

Een bericht gedeeld door Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) op

Kendall Jenner

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Special gatefold back cover for @chaossixtynine issue 2…..launching on Nov 15th By @daniellelevitt Styled by @chaos Make up @maryphillips Hair @jenatkinhair Wearing @chanelofficial

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

Gigi Hadid

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

I am so grateful for & humbled by the incredible (mind-blowing!) support we received for the first #MessikabyGigiHadid collection πŸ™β™‘ Last night in NYC we celebrated the official launch of my Season II @messikajewelry collaboration: our new β€œMy Soul” collection, as well as an extension of the β€œG-pin” #MoveAddiction collection !! All pieces come in yellow gold, white gold, and rose gold πŸ’Ž β™‘ ✨ #mysoulbygigihadid campaign by @mertalas @marcuspiggot big love !!!!

Een bericht gedeeld door Gigi Hadid (@gigihadid) op

Reageer op artikel:
De 19 mooiste vrouwen volgens vrouwen
Sluiten