Dit zijn de tien mooiste presentatrices van Nederland die pronken in de FHM500

Redactie 5 jun 2018 Girls

Al jaren worden de televisie programma’s opgeleukt met spontane mooie vrouwen die met een brede glimlach presenteren. En al jaren worden we stiekem een klein beetje verliefd op deze flitsende verschijningen. Het zijn de dames waar we dagelijks naar kijken en waardoor we moeite hebben de televisie programma’s te volgen, niet dat we dat erg vinden. Wij presenteren jullie de 10 mooiste presentatrices van Nederland! 

Zoals Ruben Nicolai in zijn interview voor het FHM500 event aangaf, staat hij elke keer weer even te gapen wanneer Anna Nooshin de kamer komt binnengelopen. We kunnen het niet ontkennen, de vrouwen op de Nederlandse televisie zijn beeldschoon. Niet voor niets dat Shelly Sterk de mooiste vrouw van Nederland is en de nummer 1 positie bekleedt in de FHM500. Maar er zijn er zoveel, daarom dat het elk jaar weer even spannend is wie van hen een plaatje bemachtigen in de FHM500.

Wil je dit jaar de FHM500 bemachtigen? Dat kan dan hier. Dan nu alvast een voorproefje, hier zijn de top 10 presentatrices uit de FHM500:

10. Yolanthe Sneijder-Cabau (nr. 48)

?

A post shared by Y O L A N T H E C A B A U (@yolanthecabau) on

9. Chantal Janzen (nr. 32)

Bes in bek. @andcgram #SMAAK #accessoires #nuindewinkel #heulveulschonesieraadjesmeiskes❤️

A post shared by Chantal Janzen (@chantaljanzen.official) on

8. Gwen van Poorten (nr. 31)

Extra lief zijn vandaag! ??

A post shared by Gwen van Poorten (@gwenvanpoorten) on

7. Lisa Michels (nr. 25)

Honored to be nominated for the list of the most beautiful women of the Netherlands ? #fhm500 #stemmenislief #LINKINBIO

A post shared by Lisa Michels (@lisamichelsofficial) on

6. Linda Hakeboom (nr. 24)

After easter on the floor like a stuffed leopard ??? face by my love @nikkietutorials, photographed by @cooperseykens

A post shared by Linda Hakeboom (@lindahakeboom) on

5. Sylvie Meis (nr. 23)

Connect the dots….. @sylviedesigns @amazonfashioneu ❣️#linkinbio #sylvieflirtylingerie #sylviedesigns @serenagoldenbaum @floor_o_clock

A post shared by Sylvie Meis Official Account (@1misssmeis) on

4. Katja Schuurman (nr. 20)

En oh ja: morgen ben ik om 13.30 in Arnhem bij boekhandel Colofon en om 16.00 bij Dekker van de Vegt in Nijmegen om jullie te ontmoeten en #katjawashier te signeren! #reis #travel @dekkervdvegt @timetomomo_com (???: En oh ja, oh ja: Check www.katjawashier.nl !)

A post shared by Katja Schuurman (@katjaschuurman) on

3. Anna Nooshin (nr. 9)

Friyay #aruba #happy

A post shared by Anna Nooshin (@annanooshin) on

2. Geraldine Kemper (nr. 8)

Maandag. ? @feriet ?

A post shared by Geraldine Kemper (@geraldine_kemper) on

1. Shelly Sterk (nr. 1)

Whaaaaa! ? Ik ben zojuist verkozen tot ‘Mooiste Vrouw van Nederland’ door @fhm_nederland!!! Heeeel erg bedankt voor het stemmen allemaal! #hahahaha #wiehaddatgedacht #wateeneer #feest ?

A post shared by Shelly Sterk (@shellysterk) on

Heb je de FHM500 al in huis gehaald? Hier moet je ‘m aanschaffen jongen! Niet twijfelen, gewoon doen.

Foto: Cooper Seykens

Reageer op artikel:
Dit zijn de tien mooiste presentatrices van Nederland die pronken in de FHM500
Sluiten