Het is internationale vrouwendag en dat vieren we natuurlijk met een serie prachtige dames

redactie 8 mrt 2019 Girls

Het is vandaag internationale vrouwendag. Hoera! Dat kunnen we bij FHM natuurlijk niet voorbij laten gaan zonder een welverdiende ode aan de zin van ons bestaan. De schoonheid, de pracht, de lieflijkheid en de verleiding: de vrouw. Ze is als een kleurplaat van een kleuter, een fantasiewereld op papier met meer dan duizend kleuren. Hier en daar wat buiten de lijntjes en de inhoud kan ons ontgaan. We willen het begrijpen maar zullen dat nooit doen. De vrouw is een schilderij waarvan de betekenis ons nooit zal bereiken, maar ons wel laat verdrinken haar fraaiheid.

Speciaal voor deze bijzondere dag hebben we een serie plaatjes gemaakt met vrouwelijk schoon. Zo kunnen we, net voor het weekend, even wegdromen bij het moois wat deze wereld voor ons mannen te bieden heeft.

Ode aan de internationale vrouwendag

View this post on Instagram

💭💬💬 Photo: @petersoulis . . . . . . . #beach #love

A post shared by 🇨🇦Danielle Knudson (@danielleknudson1) on

View this post on Instagram

🖤 🌺💚 Patiently wanting for one of my favorite times of the year. Spring break with @monsterenergy !!! #vivaultrasb #24hours #happyfriday #bikini

A post shared by Jo not Jone (@joneofthewonders) on

View this post on Instagram

Morning from Ibiza 💌

A post shared by Annabelle (@annabellehardeveld) on

View this post on Instagram

full of inspiration for 2019! sending you all love n light

A post shared by Martha Hunt (@marthahunt) on

View this post on Instagram

Scuba 🐠 @somerfieldswim

A post shared by RENEE SOMERFIELD (@reneesomerfield) on

View this post on Instagram

NEW VLOG!! Het uploaden vanuit Curacao heeft 10 uur geduurd, maaaarrr hij staat erop😃Dus lig je vandaag nou lekker op de bank, met een dekentje, theetje en je guilty pleasure? Hit de link in m'n bio dan eventjes voor een gezellig kijkje in m'n craaazyyyy week afgelopen week, met oa : fotoshoots voor @sportcity en @bodyenfitshopnl, een video interview campagne, m'n koppie op 140 abri's en 2 snelwegmasten, een surprise trip naar Praag, wat ik eet én waarom ik heel hard toe ben aan vakantie.. Fijne zondag liefjes en ik hoop dat jullie 'm leuk vinden!💛 #foodie_ness #geluksfactor10

A post shared by Carolina van Dorenmalen (@foodie_ness) on

View this post on Instagram

when you say “what” three times but still didn’t hear what they said

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

View this post on Instagram

Coffee first, speak later 😘 @mondayswimwear @cameron__mackie

A post shared by Devin Brugman (@devinbrugman) on

View this post on Instagram

This time last year in the Bahamas with @si_swimsuit ♥️

A post shared by Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) on

View this post on Instagram

The sunny days 🌼

A post shared by Max Heinsbroek🌹 (@maxheinsbroek) on

View this post on Instagram

Happy Wednesday ✨

A post shared by Yanet Garcia 🇲🇽 (@iamyanetgarcia) on

View this post on Instagram

1, 2 or 3? 🙃 Have a great week 🤗

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

View this post on Instagram

When your favorite work is your vacation. Thanks @villa_manggo 🌴

A post shared by Olya Abramovich (@oabramovich) on

View this post on Instagram

Sun bright af

A post shared by Julianne (@juli.annee) on

View this post on Instagram

Sunny days with my @happytea – Did you know CBD helps relieve stress and reduce with bloating. Sign me right up 🙋🏼‍♀️

A post shared by Cindy Prado (@cindyprado) on

 

Reageer op artikel:
Het is internationale vrouwendag en dat vieren we natuurlijk met een serie prachtige dames
Sluiten