11 sexy blondines die alleen al de moeite zijn om de FHM500 in huis te halen

Redactie 1 jun 2018 Girls

De kruitdampen zijn inmiddels opgetrokken boven The Butcher Social Club in Amsterdam en wat overblijft is dat heerlijke magazine. De fonkelende cover van de FHM500 doet smachten naar de inhoud van deze mooie vrouwenbijbel. En wat is ‘ie mooi! Het blad herbergt beauty’s in alle categorieën, soorten en maten. Van bloedmooie zangeressen tot afgetrainde sportsters en van weelderige brunettes tot superhete blondines. Een mooie reden om 11 blondines uit te lichten die het waard zijn om de FHM500 te kopen. Hier komen ze kriskras door elkaar!

Scoor nu jouw FHM500 exemplaar bij aankoop van een TABAC product naar keuze. Je krijgt ‘m er gratis bij, dus dat is lekker meegenomen! Je besteld ‘m hier online via wehkamp.nl en anders loop je even langs bij de Etos of DA, want daar hebben ze ‘m ook. Heel veel plezier ervan!

1. Sylvana IJsselmuiden (#10)

Ik ben de hoogste nieuwkomer/nummer10 in de FHM lijst mooiste vrouwen van Nederland. Een ontzettend grote eer om tussen 500 zulke prachtige vrouwen te staan. Al vind ik iedere vrouw prachtig. Want uiterlijk straalt innerlijk bepaalt…In ieder geval thanks voor alle stemmen en liefde? #fhm500 #checknuhetmagazine

A post shared by Sylvana IJsselmuiden (@sylvananikita) on

2. Lisa Groothuijzen (#250)

be all you can, be all you can baby ?use code LISAGROOTHUIJZEN and get a free strap with your CLUSE watch! @cluse #clusespringfling #clusewatches #goldenhour

A post shared by LISA GROOTHUIJZEN ? (@lisagroothuijzen) on

3.  Joëlle Witschge (#17)

?

A post shared by ? (@joellewitschge) on

4. Odile Wyers (#133)

? @bernadetteboon

A post shared by ODILE WYERS (@odilewyers) on

5. Geraldine Kemper (#9)

Maandag. ? @oscarjane_official ? @paulbellaart ?

A post shared by Geraldine Kemper (@geraldine_kemper) on

6. Anna Arendshorst (#172)

Always Keep Smiling ? Photo @toddbarrettphoto MUA @jtinkster

A post shared by Anna Arendshorst (@anna_arendshorst) on

7. Armanda Barten(#88)

When u need to get a tan for work and have 48 hours to achieve this ? #beachcalling #friyay #tantantan any tips anyone? ?

A post shared by Armanda Barten (@armandabarten) on

8. Maartje Verhoef (#205)

Holidays are over ✈️ back to NY

A post shared by Maartje Verhoef (@maartjeverhoef) on

9. Frederique Ligtvoet (#314)

? @chiquelle @chimieyewear #chiquelle #chimieyewear #zuremeid

A post shared by Fréderique Rosa Ligtvoet ☆ (@frederiqueligtvoet) on

10. Veerle Soeters (#400)

?

A post shared by Veerle Soeters (@veerlesoeters) on

11. Shelly Sterk (#1)

Whaaaaa! ? Ik ben zojuist verkozen tot ‘Mooiste Vrouw van Nederland’ door @fhm_nederland!!! Heeeel erg bedankt voor het stemmen allemaal! #hahahaha #wiehaddatgedacht #wateeneer #feest ?

A post shared by Shelly Sterk (@shellysterk) on

En niet vergeten dat magazine te scoren hè! Hier moet je zijn!

Foto: Instagram Geraldine Kemper / Oscar & Jane / Paul Bellaart 

Reageer op artikel:
11 sexy blondines die alleen al de moeite zijn om de FHM500 in huis te halen
Sluiten