Die hitte is natuurlijk super chill, maar af en toe ook om lijp van te worden. Na het zien van deze sexy zomerse dames heb je helemaal kans dat de temperatuur nog flink zal gaan stijgen. Hittegolf level over 9000. Tijd om je kop in een bak met ijsklontjes te dompelen.

Een aantal van deze dames heeft de zogenaamde straddle positie als Insta kunst verheven. Gaat dan om de soort van driehoek houding die ze aannemen met hun benen. Maar ja who cares man, zijn gewoon gruwelijk lekkere foto’s waardoor een frisse duik het enige is dat wij nu nog nodig hebben.

Tijd voor een ijsje, een ijskoud biertje of andere manier om je lichaamstemperatuur in bedwang te houden na het zien van deze bloedhete pica’s.

Cheers 🍍

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

A post shared by devon windsor (@devwindsor) on

OK OK I’m almost done posting vacay pics…

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

my mind is in this mode 🌞🧠

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Siempre pensando en ti 💗

A post shared by Joy Corrigan (@joycorrigan) on

Cali vibes ✨ #losangeles #🌴 #🌊

A post shared by Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) on

day at Mommy's 💛

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

that new new @victoriassecret

A post shared by Martha Hunt (@marthahunt) on

Just out here doing nothing 🤗

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

👋🏻 Ibiza, off to NYC

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Foto: Instagram.